Hirdetés
Program 2020. január 15. 10:00

Januári programok a művelődési központban

Képgaléria
Januári programok a művelődési központban
A Móra Ferenc Művelődési Központ 2020. januári programajánlója a Félegyházi Közlöny hírportálon. Felhívják a figyelmet, hogy december 23-ától január 5-éig az intézmény zárva tart. A két ünnep között egy rendezvényre nyitnak ki, a december 27-i Óévbúcsúztató Operettgálára. A Korona Kávézó nyitvatartása is változik, részletek a plakáton olvashatók.

Hirdetés

Január 16., csütörtök 18 óra
MÜPA HD sorozat: Muzsikás Együttes és barátaik – Bartók
A vetítés megtekintése ingyenes!

Január 17., péntek 16 óra
Hellinger-féle Családfelállítás csoportos formában
Jelentkezés és információ Kiss Katalin család-és rendszerállítónál a  +3630/209-48-78-as telefonszámon.

Január 21., kedd 18 óra
KOCSMAKVÍZ - Játékos műveltségi vetélkedő csapatoknak
Asztalfoglalás szükséges a 76/466-843-as telefonszámon!

Január 22., szerda 16 óra
A Magyar Kultúra Napja alkalmából Válogatás kiskunfélegyházi alkotók munkáiból II. című kiállítás megnyitója. A tárlatot Kertész Jánosné, a Szakmaközi Művelődési ház nyugalmazott igazgatója nyitja meg.


Februári előzetes:

Február 4., kedd 18 óra
Pál Feri atya előadása: A magánytól az összetartozásig – hogyan tudunk tartósan és elégedetten valakivel együtt élni?
Jegyár: 1800 Ft / Fő

Február 15., szombat és február 16., vasárnap 17 óra
A Bugaci Tanyaszínház jótékonysági előadása Csányi Panka gyógyulásáért
Végjáték - bohózat, két felvonásban
Az előadás ingyenes, de a korlátozott számú férőhely miatt regisztráció szükséges! Regisztrációs jegy átvehető 2020. január 13-ától a Móra Ferenc Művelődési Központ információs pultjánál! Anyagi támogatásukat az erre a célra kihelyezett adománygyűjtő dobozba helyezhetik el az előadások előtt!

Február 21., péntek 19 óra
Lovasi András: Tűzijáték délben című koncertje

 

Kövessen minket a Facebookon is!