Helyi hírek 2020. február 8. 17:30

Képviselői fogadóórát tartott Lezsák Sándor Kiskunfélegyházán

Képgaléria
Képviselői fogadóórát tartott Lezsák Sándor Kiskunfélegyházán
Képviselői fogadóórát tartott Lezsák Sándor országgyűlési képviselő a kiskunfélegyházi városházán, február 7-én, pénteken.

A fogadóórára – amely több mint egy órán át tartott – Kiskunfélegyháza mellett Jászszentlászlóról, Fülöpjakabról, Bugacról, Fülöpszállásról és Izsákról is érkeztek lakosok, akik a képviselővel való négyszemközti beszélgetés során közéleti és magánügyekben keresték fel a képviselőt, kérték közreműködését felvázolt problémáik megoldásában.

A fogadóóra előtt Lezsák Sándor egyeztetett Csányi Józseffel, Kiskunfélegyháza polgármesterével, a fogadóórát követően pedig a Kiskun Múzeumba látogatott, ahol Mészáros Mártával beszélgetett a tervezett Kunok Képes Lexikonáról.

 

Kövessen minket a Facebookon is!