Hirdetés
Helyi hírek 2020. március 17. 17:00

Távhőszolgáltatási ügyintézés Kiskunfélegyházán

Távhőszolgáltatási ügyintézés Kiskunfélegyházán
A Félegyházi Fejlesztési Nonprofit Kft. tájékoztatja a távhőszolgáltatást igénybe vevő fogyasztóit, hogy a koronavírus terjedésének megelőzése és minimalizálása érdekében a személyes ügyfélfogadás március 16-ától határozatlan ideig szünetel.

Kérik a fogyasztókat, hogy ügyintézésére az elektronikus vagy telefonos elérhetőségeiket szíveskedjenek választani. Az elektronikus ügyintézéshez szükséges nyomtatványok honlapjukon elérhetőek (https://kiskunfelegyhaza.hu/tavho/nyomtatvanyok/).

Elérhetőségek:

Telefon: (+36) 76/461-428

E-mail:
[email protected]

Március 16-ától elérhetővé vált a csoportos díjfizetés.

  • Csoportos beszedési megbízás megadásához keresse fel számlavezető bankját vagy annak internetes felületét.
  • A megbízás megadásához a bankszámlaszám tulajdonosának adatain kívül szükséges a társaság, valamint a szolgáltatást igénybe vevő fogyasztó azonosítója is.
  • A Félegyházi Fejlesztési Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság (Félegyházi Fejlesztési Nonprofit Kft.) csoportazonosítója: A14646179
  • Félegyházi Fejlesztési Nonprofit Kft. bankszámlaszáma: 11732071-23254798 (OTP Bank)


Felhasználó azonosító szám a / jel után található utolsó 6 számjegyből (6 karakterből) álló azonosító, ami a távhőszolgáltatási számla 1. oldalán, a bekeretezett fehér részben, a Felhasználó neve felett található.

 

Kövessen minket a Facebookon is!

Cimkék: Koronavírus