Helyi hírek 2020. március 23. 17:30

Rövidebb nyitvatartás a NAV központi ügyfélszolgálatain

Rövidebb nyitvatartás a NAV központi ügyfélszolgálatain
Heti 25 órában várják az ügyfeleket a Nemzeti Adó- és Vámhivatal fővárosi és megyei központi ügyfélszolgálatai.

A járványhelyzetben a NAV igyekszik minimalizálni az ügyfeleire és munkatársaira ható kockázatokat. A hivatal, az Operatív Törzs ajánlásaival összhangban változtat ügyfélfogadási gyakorlatán és a várakozókat ütemezetten fogadja. Ez azt jelenti, hogy az ügyféltérben egyszerre csak annyi ügyfél tartózkodhat, ahány ügyfélszolgálati ablak nyitva van.

Az adóügyek döntő többsége elektronikusan is intézhető, ezért a hivatal kéri ügyfeleit, hogy válasszák az elektronikus vagy telefonos ügyintézést, elkerülve a személyes megjelenést és a sorban állást. A NAV általános tájékozatórendszere, a NAV Infóvonal a 1819-es telefonszámon hívható.  


A kecskeméti központi ügyfélszolgálat (6000 Kecskemét, Kuruc krt. 16.) módosított nyitvatartása: 

                  Hétfő

  08.30 – 16.00

                  Kedd

  08.30 – 12.00

                 Szerda

  08.30 – 16.00

              Csütörtök

  08.30 – 12.00

                 Péntek

  08.30 – 11.30

 

Kövessen minket a Facebookon is!

Cimkék: Koronavírus