Kistérség 2020. április 9. 16:00

Kiemelt fontosságú munkát végeznek a petőfiszállási konyhán

Képgaléria
Kiemelt fontosságú munkát végeznek a petőfiszállási konyhán
A Petőfiszállás Önkormányzat konyhája a mostani rendkívüli helyzetben is üzemel, szigorított higiéniai előírások betartása mellett a legnagyobb odafigyeléssel.

A petofiszallas.hu beszámolója szerint naponta több száz adag egyszeri meleg ételt készítenek más település szociális intézményeinek ellátását is biztosítva a Szegedi Kistérségi Többcélú Társulás révén. Petőfiszállás településen működik a szociális-, és a gyermekétkeztetés is, valamint a 70 éven felettiek köréből új étkezők is igényeltek ebédet az utóbbi hetekben. A fegyelmezett munkarend, a fokozott előírások és a feszített időkeretek mellett is minden nap tápláló és ízletes menüt készítenek a konyhai dolgozók. A heti menü összeállításánál Tápay Tünde intézményvezető igyekszik változatosan, az éppen idényszerű alapanyagok felhasználásával megtervezni a hetet.
 

Kövessen minket a Facebookon is!

Cimkék: Koronavírus