Kunszállás 2020. április 23. 14:00

Megújul a kunszállási önkormányzat épülete

Képgaléria
Megújul a kunszállási önkormányzat épülete
Komoly felújítási munkálatok zajlanak Kunszálláson, a polgármesteri hivatal épületén. Elkezdődött az épület energetikai korszerűsítése, amelynek keretében nyílászáró cserére, teljes homlokzat- és födémszigetelésre valamint fűtéskorszerűsítésre kerül sor. A kivitelezésben helyi vállalkozók is részt vesznek.

A nyílászárókat Bihar Károly készíti, a külső szigetelést és festést pedig Kürti Balázs és csapata végzi. Régóta esedékes a felújítás, amit a Terület és Települési Operatív Program pályázatán elnyert mintegy negyven millió forintból valósítanak meg. Az átadás várhatólag július elején lesz. A munkálatokhoz segítséget nyújtott a Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat és Lezsák Sándor országgyűlési képviselő is – írta a település Facebook-oldalán Almási Roland Márk polgármester.
 

Kövessen minket a Facebookon is!