Kistérség 2020. május 18. 10:00

Mindig az összefogásról voltak híresek a fülöpkeiek

Képgaléria
Mindig az összefogásról voltak híresek a fülöpkeiek
Régi-új koncepció alapján, ebben az évben helyi nevelésű virágpalántákat ültették ki Fülöpjakabon, a falu központjában lévő virágágyásokba, a virágdézsákba, valamint az önkormányzat udvarába.

A virágosítás szervezésének és kivitelezésének oroszlánrészét Polyák Tibor vállalta, és segített a palántázásban is, amelyet az önkormányzat dolgozói végeztek el. A palánták nevelését Karsai Tamásék ingyen vállalták, s elegendő mennyiségű tőzeget és marhatrágyát is felajánlottak a talajelőkészítéshez. A falu arculatát egész nyáron meghatározó virágpompa, a magok és a műtrágya mindössze húszezer forintba került a településnek – tudtuk meg a fülöpjakabi önkormányzattól.
 

Kövessen minket a Facebookon is!