Hirdetés
Program 2020. május 15. 19:00

Ingyenes hagyományőrző csikósbemutató lesz két hétvégén Bugacpusztán

Képgaléria
Ingyenes hagyományőrző csikósbemutató lesz két hétvégén Bugacpusztán
Két hétvégén is ingyenesen megtekinthető hagyományőrző csikósbemutatóval kedveskednek a látogatóknak Bugacpusztán május 16-án, 17-én valamint 23-án és 24-én.

Bertók Anna, a Bugaci Karikás Csárda és Ménes értékesítő munkatársa megkeresésünkre elmondta: tudják, hogy sok család került most nehéz helyzetbe, nekik szeretnének kedvezni ezzel a két hétvégén át tartó akcióval.

–  A bezártság után talán különösen csábító lehet a végtelen puszta szabadsága. A mi lelkesedésünket nem vette el a vírus, sőt, igyekszünk idén még színesebb pusztai és éttermi programokkal várni a vendégeket. Most hétvégén például Spárga Napokkal. Májusban ingyenes a belépő a nemzeti park területére. A Karikás Csárdától tudnak kisétálni a vendégek a pusztára, közben megtekinthetők a pásztorépítmények és az őshonos állatparkunk. Sok kisállatunk is született mostanában: csikó, malac, bárány, a gyermek vendégeink legnagyobb örömére!

További információ kérhető a 06-30/41-66-439-es telefonszámon.

 

Kövessen minket a Facebookon is!