Hirdetés
Sport 2020. június 13. 12:00

III. Nyári szünet Jogging Plus futás

III. Nyári szünet Jogging Plus futás
A Kiskunfélegyházán 1992 óta működő Jogging Plus Sportegyesület az idei nyári szünidőben is várja játékos futásra, mozgásra a gyermekeket 5 éves kortól. Június 16-ától kedden és csütörtökön 18 órától a Honvéd pályán várják mindazokat, akik szeretnek futni, mozogni, és szívesen barátkoznak.

Amíg a gyerekek mozognak, a kísérők – szülők és barátok – is futócipőt húzhatnak. Az egyesület lehetőséget kínál a triatlon (úszás-kerékpározás-futás) kipróbálására is.

A Jogging Plus Sportegyesület egy aktív sportközösségben kínálja a megbecsülés, barátok és sikerek élményét. Céljuk egy olyan sportközösség folyamatos fejlesztése, ahol a fiatalok nyugodt körülmények között sportolhatnak az atlétika, a futás, a kerékpározás, a triatlon és az úszás területén, s eredményeikkel öregbíthetik Kiskunfélegyháza hírnevét.

Az edzések nyitottak, bármikor, bárki számára megtekinthetők, térítésmentesen kipróbálhatók.
Érdeklődni lehet Dinnyés-Kis Zsuzsannánál, az atlétika szakosztály vezetőjénél (70/455-1812) és Németh Lászlónál, az egyesület elnökénél (30/371-6267).

 

Kövessen minket a Facebookon is!