Program 2020. június 18. 15:00

Pénteken ismét élőzene a Petőfi-téri szökőkútnál

Pénteken ismét élőzene a Petőfi-téri szökőkútnál
Ismét élőzenei találkahely lesz ezúttal a Petőfi-téri szökőkút környéke június 19-én, pénteken 20 órakor a Kiskunfélegyházi Balázs Árpád Alapfokú Művészeti Iskola jóvoltából.

Ezúttal Pocskai Roland zongoraművész, zongoratanár játékát élvezheti a közönség, aki néhány éve költözött Kiskunfélegyházára, amikor a helyi művészeti iskola zongoratanára lett. Szegeden született, a zenei élményeit már egészen kicsi korában megszerezte édesapja révén.Ő szintetizátor és dobtanár, így nem volt kérdéses, hogy a muzsikával áthatott családi légkör a zenei pálya felé tereli Rolandot. A Szegedi Tudományegyetem Zeneművészeti karán diplomázott 2015-ben.A zongoraművész elmondta, hogy pénteken széles repertoárt igyekszik bemutatni a közönségnek. Helyet kap majd a romantikus zeneirodalom néhány darabja, de a főszerepet az este folyamán a jazz játssza. Ebbe az irányba kívánja terelni a félegyházi közönség figyelmét.

Z. A. 

 

Kövessen minket a Facebookon is!