Hirdetés
Kistérség 2020. június 23. 17:30

Áramhálózat-bővítés és gázközmű-kiépítés Petőfiszálláson

Képgaléria
Áramhálózat-bővítés és gázközmű-kiépítés Petőfiszálláson
Hálózatbővítést végez Petőfiszállás közigazgatási területén, belterületen és a nagy kiterjedésű tanyavilágban egyaránt a Nemzeti Közművek Áramhálózati Kft. A megnövekedett igények és háztartási bejelentések miatt mintegy 100 millió forint értékben zajlik a fejlesztés, hogy minden család a mai kornak megfelelő hálózattal rendelkezzen. 

Ezen kívül az NKM Észak-Dél Földgázhálózati Zrt. elvégezte a Móra Ferenc utca új szakaszán a gázközmű-kiépítés második ütemét. Első körben 9 porta előtt, most pedig további 7 telek előtt alakítottak ki gázcsonkot.

Petőfiszállás Községi Önkormányzata köszönetet mond az NKM Energia Zrt.-nek a hatékony együttműködésért és a fejlesztések gyors kivitelezéséért. 

 

Kövessen minket a Facebookon is!