Program 2020. augusztus 13. 17:30

10 év után ismét Predator Motoros Találkozó a Parkerdőben

Képgaléria
10 év után ismét Predator Motoros Találkozó a Parkerdőben
Augusztus 14-15-én, pontosan 10 évvel az utolsó buli után, újra Predator Motoros Találkozó lesz a Parkerdőben.

A vírushelyzet miatt elmarad a Nemzetközi Oldalkocsis Motoros Találkozó és ezt a hézagot próbálják betölteni egy évtized múltán. A jelenlegi szervező, Lovas Róbert elmondta, hogy engedéllyel használják a Predator nevet a nagy elődök után. Véleménye szerint elég sok ember van, aki jó emlékeket őriz a régi bulikról, ezt próbálják meg idén feleleveníteni. A klasszikus motoros találkozó életérzést ígér: játékos vetélkedőket, motorfüstöt, rockkoncerteket, remek hangulatot.

A két nap fellépői az Exon, a Blues Company, a Cvazar, a Folkroll, a Rockkalapács, a Fullánk és a Jump Rock Band.

Minden érdeklődőt szeretettel várnak.


Fotó: archív – 2010
 

Kövessen minket a Facebookon is!