Program 2020. július 23. 15:00

Egy éves az ÁGYÚ Kézműves Sörgaléria és Gasztroműhely

Egy éves az ÁGYÚ Kézműves Sörgaléria és Gasztroműhely
Egy éve nyitotta meg kapuit az ÁGYÚ Kézműves Sörgaléria és Gasztroműhely. Ez idő alatt alatt rengeteg minden történt, több száz magyar sörfajta fordult meg sok felejthetetlen estén, remek koncertek, izgalmas kiállítások szem- és fültanúi lehetett a nagyközönség, valamint megnyílt a kézműves konyha is. Mindemellett két új Félegyházi Sör is csatlakozott már azóta a csapon lévő hathoz. Szeretettel várnak mindenkit egy önfeledt közös ünneplésre a következő programokkal.

13:00 Ünnepi menü: Félegyházi sörleves és grillkolbász

14:00 Új félegyházi sör  bemutató és kóstoló

15:00 Gyerekvilág: Egérparádé és játékliget

16:00 Agnes Laczo festőművész, illusztrátor és író Ez nem mese című kiállításmegnyitója Fanyúvasztó Ferdinánddal

17:00 Barbecue előadás és vacsora

18:00 Blues Jam a Rocktár növendékeivel

19:00 Korbiuszi Csomó LOOP koncert


20:00 Swing 'á La Django21:00 The Healer Blues

22:00 Vili gitárest
 

Kövessen minket a Facebookon is!