Sport 2020. szeptember 6. 11:00

Gólzáporos mérkőzésen nyert a KHTK II.

Hét találatot és félegyházi győzelmet hozott a Tiszaalpári SE és a Kiskunfélegyházi HTK II. találkozója a megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság északi csoportjának 3. fordulójában. A KHTK II. már 3-0-ra is vezetett, innen kapaszkodott vissza a Tiszaalpár, amely minden igyekezete ellenére pont nélkül maradt.

Szabadnapot követően léptek újra pályára a KHTK II. játékosai, akik a bajnokság első körében a Kiskunfélegyházi Vasutas SK csapatát győzték le. Szeptember 5-én ezúttal Tiszaalpárra látogattak.

Bő tíz percet követően a vezetést is megszerezték. Két percen belül kétszer is beköszöntek Szalai Boldizsár és Szabó Tamás révén.

Ezt követően Keresztesi Zoltán az 54. percben növelte háromra a különbséget. (0-3)

A hazaiak részéről Borsi Sándor bizonyult eredményesnek. Rövid idő alatt felhozta csapatát egy találatra. (2-3)

A 72. percben ismét kettőre nőtt a különbség. Ekkor újfent Szalai Boldizsár ért el gólt, amire csak a hajrában tudtak válaszolni a hazaiak. (3-4)

A KHTK II. gólokban gazdag mérkőzésen szerezte meg a három pontot és megőrizte hibátlan mérlegét a szezonban.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 3. ford., 09. 05.

Tiszaalpári SE – Kiskunfélegyházi HTK II. 3-4 (0-2)

Gólszerzők: Borsi Sándor 56. p., 68. p. (büntető), Murányi Attila 89. p. ill. Szalai Boldizsár 11. p., 72. p., Szabó Tamás 12. p., Keresztesi Zoltán 54. p.