Hirdets
Sport 2020. szeptember 11. 17:00

Zártkapus kézilabda-mérkőzés lesz szombaton

Zártkapus kézilabda-mérkőzés lesz szombaton
A hazánkban kialakult Covid-19 járványügyi helyzet érinti a KHTK kézilabdaklub életét is. A szervezők számára az emberi élet és egészség, illetve annak védelme a legfontosabb. Mindent megtesznek a szurkolók, a sportolók és a közösség védelme érdekében, korosztálytól függetlenül. A Magyar Kézilabda Szövetség által kidolgozott egészségügyi protokollt figyelembe véve, arra a döntésre jutott a KHTK vezetése, hogy időszakosan az összes hazai felnőtt és utánpótlás-mérkőzésüket zárt kapuk mögött rendezik meg. A rendelkezés tehát a szombati, 17 órakor kezdődő P&P Kiskunfélegyházi HTK – Csávoly találkozóra is vonatkozik. 

Kövessen minket a Facebookon is!

Cimkék: Koronavírus