Sport 2020. szeptember 13. 09:00

Hátrányból fordított a KHTK II.

Továbbra is százszázalékos a most futó labdarúgó-szezonban a Kiskunfélegyházi HTK II., amely a 4. fordulóban hazai pályán győzte le 3-1-re a Kiskunmajsai FC-t a megyei II. osztályú bajnokság északi csoportjában.

Mindkét csapat két győzelemmel a háta mögött várta az összecsapást. A KHTK II. legutóbb 4-3-ra a Tiszaalpárt múlta felül, míg a majsaiak a Pálmonostorát verték meg 5-1-re.

Az összecsapás a vendégeknek kezdődött jobban. Szikora Tamás távoli lövése a 4. percben utat talált a félegyházi kapuba. (0-1)

A hátrányból nehezen ocsúdtak fel a KHTK II. játékosai, akik sok hibával és pontatlanul játszottak az első félórában. A vendégek a második gól megszerzéséhez is közel kerültek, de a helyzetek kimaradtak.

A KHTK II. kevés alkalommal jutott el a kapuig az első félidőben.

A szünetbeli hátrányt gyorsan ledolgozta a második játékrész elején a félegyházi együttes. Valkovics Gábor ért el gólt a 47. percben. (1-1)

Bő tíz perccel később a fordítás is összejött a hazai csapatnak. Makány Nándor a 70. percben talált be, majd két perccel később Szalai Boldizsár immár kettőre növelte a különbséget. (3-1)

3-1 után több gól már nem esett. Ha nehezen is, de legyőzte ellenfelét a KHTK II., így továbbra is hibátlan az idei szezonban.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 4. ford., 09. 12.
Kiskunfélegyházi HTK II. – Kiskunmajsai FC 3-1 (0-1)

Gólszerzők: Valkovics Gábor 47. p., Makány Nándor 70. p., Szalai Boldizsár 72. p. ill. Szikora Tamás 4. p.