Sport 2020. szeptember 27. 09:00

Előnyről veszített a Vasutas SK

Hiába vezetett, végül pont nélkül maradt a Kiskunfélegyházi Vasutas SK, amely szeptember 26-án a megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság északi csoportjának 6. fordulójában a Lakiteleki TE ellen maradt alul eseménydús mérkőzésen.

Az előzetes esélyek a Lakiteleki TE mellett szóltak, hiszen a vendégcsapat legutóbb az addig hibátlan Kiskunfélegyházi HTK II. csapatát verte meg 1-0-ra, velük szemben a Vasutas SK még pont nélkül állt a bajnokságban.

A találkozó gyors piros lappal kezdődött, a 9. percben Homoki-Szabó Vid Zoltán kiállítását követően emberhátrányba került a Vasutas.

Szűk negyedórával később a lakiteleki Beke Bálintot is leküldte a játékvezető, így a létszám kiegyenlítődött.

A vezetést ezt követően a félegyházi csapat szerezte meg. Pánczél István a 33. percben vette be a vendégkaput. (1-0)

Az előny nem tartott ki a félidő végéig, a 37. percben egyenlítettek a lakitelekiek, így a szünetre 1-1-es állással vonultak a felek. (1-1)

A fordulást követően a vendégek a vezetést is átvették. Előbb Seres Zsolt talált be büntetőből, majd pedig Subicz Norbert ért el gólt, amivel eldöntötték a mérkőzést. (1-3)

A Kiskunfélegyházi Vasutas SK közel állt a pontszerzéshez, végül azonban pont nélkül maradt.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 6. ford., 09. 26.
Kiskunfélegyházi Vasutas SK – Lakiteleki TE 1-3 (1-1)

Gólszerzők: Pánczél István 33. p., ill. Erős Gergő 37. p., Seres Zsolt 52. p. (büntetőből), Subicz Norbert 55. p.

Piros lap: Homoki-Szabó Vid Zoltán 9. p. (Vasutas), Beke Bálint 24. p. (Lakitelek)