Sport 2020. október 4. 09:30

Döntetlen a rangadón

Két élcsapat találkozott a megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság 7. fordulójában. A házigazda Kunszállás SE fogadta hazai környezetben a Kiskunfélegyházi HTK II. gárdáját. A mérkőzés 1-1-es döntetlennel zárult.

Mindkét együttes jó helyzetből várhatta a bajnoki fordulót. A Kunszállás SE ugyan legutóbb veszített Pálmonostorán, ennek ellenére csupán rosszabb gólkülönbsége miatt szorult a listavezető KHTK II. mögé a tabellán.

A félegyházi csapat előnye többek között az volt, hogy a Kunszálláshoz képest egy meccsel kevesebbet játszott, így a vesztett pontok tekintetében is jobban állt.

Ennek fényében nagy várakozás előzte meg a megyei rangadót, amelyen Vincze Nándor öngóljával a KHTK II. került előnybe a 28. percben. (0-1)

A vezetés egészen a második félidő elejéig kitartott, amikor is Polyák Sándor vette be a félegyházi kaput, kiegyenlítve ezzel az állást. (1-1)

1-1-et követően több gól már nem született. A KHTK II. Szabó Attila kiállítását követően a mérkőzést emberhátrányban fejezte be.

Nevető harmadik csapatként a Pálmonostora SE Izsákon nyert, amivel mindkét együttest megelőzve fellépett az első helyre a táblázaton.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 7. ford., 10. 03.
Kunszállás SE – Kiskunfélegyházi HTK II. 1-1 (0-1)

Gólszerzők: Polyák Sándor 50. p., ill. Vincze Nándor 28. p. (öngól)
Piros lap: Szabó Attila 83. p. (KHTK II.)