Sport 2020. október 11. 11:00

Bravúros pontot szerzett a Vasutas SK

Izgalmakban, gólokban és piros lapokban bővelkedő találkozón 2-2-es döntetlent játszott hazai pályán a Kiskunfélegyházi Vasutas SK a Kunszállás SE ellen a megyei II. osztályú bajnokság északi csoportjának összecsapásán. A lelkesen játszó félegyházi csapat meglepetéspontot szerzett és nem mellesleg 9 emberrel fejezte be a találkozót.

Első pontjai megszerzésére tört hazai környezetben a Kiskunfélegyházi Vasutas SK. Ehhez a dobogós pozíciókért harcoló Kunszállás gárdáján át vezetett az út.

Az esélyek a vendégek mellett szóltak és előnybe is ők kerültek Kádár Tamás góljával a 15. percben. (0-1)

Még az első félidőben érkezett félegyházi válasz. Óvári Gábor a 40. percben egalizált, így 1-1-es döntetlennel fordultak a csapatok.

A második félidő 70. percében a Vasutas SK színeiben szereplő Dusnoki Andrást kiállította a játékvezető. Büntetőhöz jutottak a vendégek, amit Kertész Ádám értékesített. (1-2)

Ember és gólhátrányban kezdte meg a hajrát a félegyházi csapat. A veterán gólszerző, Seres János a 75. percben lépett pályára és a 84. percben ismét kiegyenlítette az állást. (2-2)

Ezt követően több gól már nem esett. A hosszabbítás perceiben Óvári Gábort is leküldte a pályáról a játékvezető, így a Vasutas SK 9 emberrel fejezte be a találkozót és begyűjtötte első pontját a bajnokságban.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 8. ford., 10. 10.
Kiskunfélegyházi Vasutas SK – Kunszállás SE 2-2 (1-1)

Gólszerzők: Óvári Gábor 40. p., Seres János 84. p. ill. Kádár Tamás 15. p., Kertész Ádám 70. p. (büntetőből)

Piros lap: Dusnoki András 70. p. (Vasutas), Óvári Gábor 93. p. (Vasutas)