Sport 2020. október 17. 18:15

A hajrában maradt alul a Vasutas SK

Négy gólt és két kiállítást hozott az Izsáki SSE és a Kiskunfélegyházi Vasutas SK összecsapása a megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság északi csoportjának 9. fordulójában. A hazaiak az utolsó negyedórában döntötték el a mérkőzést.

Az előző körben az Izsáki SSE öt gólt kapott a KHTK II. otthonában, míg a Vasutas SK bravúros döntetlent ért el a Kunszállás csapata ellen. A tabellán elfoglalt helyezés alapján a hazaiak tűntek esélyesebbnek és a vezetést is megszerezték a 8. percben. (1-0)

Nem sokat késett a válasszal a félegyházi gárda. Szűk tíz perccel később Deák Dávid kiegyenlített. (1-1)

Az első félidőben nem változott az állás, sőt a szünet előtt nem sokkal az izsákiak gólszerzőjét, Páli Richárdot kiállította a játékvezető.

A Vasutas emberelőnye az 59. percig tartott ki, amikor is Homoki-Szabó Vid Zoltánt is leküldte a játékvezető a pályáról. Mindkét csapat 10-10 emberrel folytatta.

Újabb gólt ezt követően már csak a hazaiak értek el. Előbb Tóth Márk talált be a 69. percben, majd pedig Zemkó Viktor ért el öngólt. (3-1)

Az izsákiak 3-1-re nyertek és felzárkóztak a középmezőnyhöz.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 9. ford., 10. 17.

Izsáki SSE – Kiskunfélegyházi Vasutas SK 3-1 (1-1)

Gólszerzők: Páli Richárd 8. p., Tóth Márk 69. p., Zemkó Viktor 78. p. (öngól), ill. Deák Dávid 17. p.

Piros lap: Páli Richárd 44. p. (Izsák) ill. Homoki-Szabó Vid Zoltán 59. p. (Vasutas)