Hirdets
Sport 2020. október 25. 15:00

Dobogós félegyházi birkózók

Dobogós félegyházi birkózók
A Kiskunfélegyházi Birkózó SE két versenyzője vett részt Karcagon a Kelet-Magyarország Régió Diák I. szabadfogású versenyén. A fiúk jól szerepeltek, mindketten dobogóra állhattak. Bárány-Almási Tamás (a képen pirosban) a 63 kg-osok között harmadik, míg Czakó Zoltán a 76 kg-osok között aranyérmes lett.

További hír, hogy az egyesületből hárman kaptak meghívót a Magyar Birkózó Szövetségtől az őszi szünetben, Mátraházán tartandó serdülő edzőtáborba. Kötöttfogásban Bátyai Doriánt és Czakó Zoltánt, szabadfogásban pedig Pál Edvint érte a megtiszteltetés.

Pál Edvin korondi fiatalember, a tavalyi évben román bajnoki címet szerzett, szeptembertől a Kiskunfélegyházi Szent Benedek PG középiskola tanulója. Reméljük sikeresen szerepel a mi csapatunkban is.

Edzők: Ván Jenő, Szabó József, Kelemen András és Polyák Dániel


Kiskunfélegyházi Birkózó SE
 

Kövessen minket a Facebookon is!