Kistérség 2021. február 5. 14:00

Megnyitott Petőfiszálláson a Hulladékgyűjtő Pont

Képgaléria
Megnyitott Petőfiszálláson a Hulladékgyűjtő Pont
Az első nap korlátlanul vihették be a bel- és külterületi lakosok az elektronikai eszközöket. A későbbiekben ezek leadása csak előre meghatározott módon és időben történik. Minden héten hétfőn és csütörtökön áll rendelkezésre ellenőrzés mellett a gyűjtőpont hulladékátvétele.

– Az önkormányzat és a lakosok közös érdeke, hogy a mindenkori hulladék kezelése, szelektivitása az előírásoknak megfelelően történjék. Közös érdekünk a magunk és környezetünk tisztaságának fenntartása. A második negyedévtől kezdve a lakosság előzetes tájékoztatása alapján megtörténik majd a szerződések felülvizsgálata és a kukák újra cserélése. A cél az, hogy a külterületen élő lakosok hulladékának kezelése megfelelő módon történjen – tájékoztatta lapunkat Berecz Judit, az önkormányzat munkatársa.
 

Kövessen minket a Facebookon is!