Sport 2021. február 27. 12:40

Vereség a tavaszi nyitókörben

Rangadóval kezdte a tavaszi szezont a Kiskunfélegyházi HTK II. labdarúgócsapata. Az őszi szezont elsőként befejező félegyházi csapat a tavaszi nyitókörben Kecskeméten, az SC-Hírös-Ép vendégeként lépett pályára a megyei II. osztályú bajnokság északi csoportjában.

Az SC-Hírös-Ép 19 ponttal a hatodik helyről várta a tavaszt. A KHTK II. 26 egységgel a tabella élén telelt.

Kecskeméti szempontból indult jobban a rangadó, már a 14. percben előnyhöz jutottak a hazaiak, sőt a különbséget az első félidő hajrájára háromra növelték. (3-0)

3-0 után már nem volt félegyházi szempontból visszaút. A KHTK II. csapatának csupán a szépítés sikerült. A 79. percben Tóth István volt eredményes, amivel beállította a 3-1-es végeredményt.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 13. ford., 02. 27.
SC-Hírös-ÉP – Kiskunfélegyházi HTK II. 3-1 (3-0)

Gólszerzők: Sudár Csaba 14. p., Parázs Benedek 36. p., 46. p., ill. Tóth István 79. p.