Sport 2021. február 28. 09:00

Fölényesen nyert a Pálmonostora SE

Nem várt könnyű feladat a Kiskunfélegyházi Vasutas SK csapatára, amely a megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság tavaszi nyitófordulójában Pálmonostorán lépett pályára. Az élmezőnyhöz tartozó hazaiak nem kegyelmeztek a mérkőzésen, kiütéses sikert arattak.

A Pálmonostora SE ellen bravúrnak számított volna egy esetleges pontszerzés a Vasutas oldalán. A hazaiak gyorsan dűlőre akarták vinni a mérkőzést, ami sikerült is, hiszen már a 7. percben megszerezték a vezetést. Sőt nyolc percet követően már kettő volt az előnyük. (2-0)

Ezzel lényegében el is dőlt a találkozó. A félidei 3-0-s állást további négy hazai találat követte a második játékrészben.

A Pálmonsotora SE 7-0-s győzelmet ért el, így felzárkózott a dobogó legalsó fokára a tabellán.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 13. ford., 02. 27.
Pálmonostora SE – Kiskunfélegyházi Vasutas SK 7-0 (3-0)

Gólszerzők: Szabovik György 7. p., 21. p., 49. p., Rusinszki Ferenc 8. p., Barta Mihály 68. p., Nagy Ádám 77. p., 87. p.