Helyi hírek 2021. március 26. 12:00

Országos természettudományi siker a Dózsa iskolában

Országos természettudományi siker a Dózsa iskolában
„Az összedolgozás képessége az egyik legnagyobb érték az életben.” A Bolyai Természettudományi Csapatverseny mottóját szem előtt tartva érnek el szép sikereiket a Dózsa György Általános Iskola diákjai évek óta a versenyen. Hatodik évfolyamon Dorogi Márk, Galla Bence Bendegúz, Kurucsai Dávid, Lassán Márk körzeti 3. helyezést, a hetedik osztályos csapat tagjai: Cseri Inez, Ladányi Réka, Vastag Zsombor, Zana Levente körzeti 1. helyezést értek el. A hetedikesek meghívót kaptak a márciusi országos döntőre, ahol az előkelő országos 5. helyen végeztek. Felkészítő tanárok: Kurucz Orsolya, Pintér Anna, Verebné Vadkerti Krisztina és Somkúti Judit.

Kövessen minket a Facebookon is!