Helyi hírek 2021. március 28. 13:00

Megjelent a tavaszi online Női Kör videója

A Móra Ferenc Művelődési Központ programjai között évek óta előkelő helyet foglalnak el a Női Kör foglalkozások, amelyek kifejezetten asszonyoknak, lányoknak, hölgyeknek, akár anyáknak és lányaiknak kínálnak kreatívan, hasznosan és jó társaságban eltöltött, igazi énidőt.

Az elmúlt egy évben ezek a foglalkozások a járványügyi helyzet miatt az online térben kaptak helyet. A művelődési központ munkatársai összehangolt munkájának köszönhetően a tavaszi Női Kör videója március 26-ától elérhető az intézmény Facebook-oldalán és Youtube-csatornáján. A kisfilmben tavaszi kopogtató, ajtódísz-készítést követhetnek nyomon, lépéről lépésre. Hozzávalóit tekintve könnyen beszerezhető alapanyagból megvalósítható: koszorúalap, rozmaringágak, barkaágak, masnik, virágok, kötöző- és ragasztóanyagok szükségesek az elkészítésükhöz.  

Z. A.

Fotó és videó: Patyi Zoltán – ArtZone Photography
 

Kövessen minket a Facebookon is!