Helyi hírek 2021. március 28. 14:00

A Szent István Templom hírei

A Szent István Templom hírei
Virágvasárnap, az Úr szenvedésének napja – 2021. március 28.

1. A mai nappal elkezdődődött a nagyhét.

2. Március 29-én, hétfőn délelőtt keresik fel otthonaikban azokat az időseket, betegeket, akik nem tudnak elmenni a templomba, hogy ők is elvégezzék húsvéti szentgyónásukat és szentáldozáshoz tudjanak járulni. Kérik, hogy jelentsék be őket a sekrestyében.

3. Nagycsütörtökön, nagypénteken, nagyszombaton reggel 7 órakor elvégezik Jeremiás síralmait, utána lesz gyónási lehetőség. Mindhárom napon 6 órakor kezdik a szertartásokat.

4. Nagypénteken délután 3 órakor a templomban fogjuk elvégezni a keresztutat.

5. Húsvét vasárnap, Jézus feltámadásának ünnepén reggel 7 órakor délelőtt 9 órakor, ½11-kor és este 6 órakor, húsvét másnapján pedig reggel 7-kor, délelőtt 9-kor és este 6 órakor tartanak szentmisét.

6. A húsvéti ünnepek alatt a közösségi ház berendezéséhez kérik a kedves hívek adományait. A tervek szerint április 11-én, vasárnap a ½ 11-kor kezdődődő szentmiséhez kapcsolódóan lesz a közösségi ház megáldása és átadása.
 

Kövessen minket a Facebookon is!