Sport 2021. március 27. 19:00

Rangadót nyert a KHTK

Legyőzte a második helyezett Kalocsai FC-t és megelőzte a tabellán a Kiskunfélegyházi HTK labdarúgócsapata a megyei I. osztályú bajnokság 21. fordulójában. A hatpontos rangadó megnyerésével egyúttal egy pontra megközelítette a Hartán botló listavezető Kiskőrös csapatát a félegyházi együttes.

Jó mérkőzésnek ígérkezett a Kiskunfélegyházi HTK és a Kalocsai FC összecsapása, hiszen a két csapatot mindössze egy pont választotta el a bajnoki táblázaton. A találkozót ezúttal is Kecskeméten, a Műkertvárosi Sportcentrumban bonyolították le március 27-én.

Izgalmasan alakult az első félidő. A vezetést a 18. percben Szabó Dávid góljával a KHTK szerezte meg, amire a 23. percben Villám Balázs válaszolt. (1-1)

1-1-et követően ismét a félegyházi együttes jutott előnyhöz Horváth Balázs találatával. Sőt az első félidő végén Valkai Tamás megduplázta a különbséget. (3-1)

A 3-1-es állás a későbbiek során már nem változott, a Kiskunfélegyházi HTK értékes győzelmet aratott.

Bács-Kiskun Megyei I. 21. ford., 03. 27.
Kiskunfélegyházi HTK – Kalocsai FC 3-1 (3-1)

Gólszerzők: Szabó Dávid 18. p., Horváth Balázs 34. p., Valkai Tamás 41. p. ill. Villám Balázs 23. p.