Helyi hírek 2021. március 29. 15:00

Negyedik éve gyönyörködhetünk a tojásfákban

Képgaléria
Negyedik éve gyönyörködhetünk a tojásfákban
Negyedik éve gyönyörködhetünk a színes tojásfákban a polgármesteri hivatal előtt. A húsvéti dekoráció idén már nem nélkülözi a tövében üldögélő faragott nyuszikat, ezeket tavaly csak a Tourinform iroda ablakából lehetett megcsodálni.

Keresztes Tündétől, a polgármesteri hivatal kulturális referensétől megtudtuk, hogy a tojásfákon kívül idén helyet kaptak a kültéren a nyuszik is, a gyermekek nagy örömére. A dekorációval lehet fotózkodni, viszont arra kérik a látogatókat, hogy jelen járványügyi helyzetre tekintettel, ne érintsék és simogassák azokat. Keresztes Tünde hozzátette: nagyon örülnek annak, hogy a félegyháziak magukénak érzik már a tojásfákat is és mindig vigyáznak a kihelyezett díszekre.

Z. A.
 

Kövessen minket a Facebookon is!