Sport 2021. március 30. 09:00

Győzelemmel kezdték a rájátszást

Amint arról már beszámoltunk, hatodik helyen fejezte be az alapszakaszt a Kiskunfélegyházi KC férfi kosárlabdacsapata, így a 6-9. helyért folyó rájátszásban folytatja a további küzdelmeket. Az NB II. keleti csoportjának első rájátszásbeli mérkőzésén Gyulára látogatott a félegyházi együttes.

A gyulaiak ellen több sikerélménye volt a KKC játékosainak. A bajnokság során kétszer is legyőzték őket. Ez a sorminta március 28-án sem szakadt meg.

Az első negyed már nagy félegyházi fölényről tanúskodott.

A 32-15-ös KKC vezetéssel véget érő játékrészt viszont gyulai feltámadás követte. A második negyed a hazaiaké volt.

A félidőben 49-38-ra vezetett a KKC és a szünetet követően el is döntötte a mérkőzést.

A következő negyedben 20 pont fölé nőtt a különbség, így az utolsó percekre nem maradt izgulnivaló egyik oldalon sem.

A Kiskunfélegyházi KC végül 106-75-re nyert, így a helyosztó csoportjának élére állt.

Férfi NB II. keleti csoport 4. ford.., 03. 28.

Gyulai Color- Kiskunfélegyházi KC 75-106

(15-32, 23-17, 16-34, 21-23)

TABELLA - RÁJÁTSZÁS, A 6-9. HELYÉRT