Sport 2021. március 30. 13:00

U12 leány- Egy győzelem, egy vereség

U12 leány- Egy győzelem, egy vereség
Két mérkőzésen is pályára lépett a Félegyházi TSI leány U12-es kosárlabdacsapata március utolsó hétvégéjén. A lányok a 7. régió alsóházának 3. fordulójában méretették meg magukat egy vereség mellett egy győzelmet szerezve.

Fekete-Seres Ildikó beszámolója:
– Jó mérkőzéseket játszottunk a hétvégén. Az első meccsen igaz, 40 ponttal kaptunk ki. Sajnos a mérkőzés elejét szörnyen kezdtük, de a végére a játék képe nem volt rossz. El tudtunk vonatkoztatni attól, hogy ez egy vereség lesz és tudtuk élvezni a játékot. Nem lógattuk az orrunkat, próbáltunk minél több összjátékot belevinni a támadásainkba.

A második mérkőzésen a kecskeméti lányokkal végig fej-fej mellett haladtunk, bár a vezetés végig nálunk volt. Nem volt könnyű dolga a lányoknak, hogy a meccs végén fáradtan tudtak jó döntéseket hozni. A támadójátékunkkal elégedett vagyok, persze sok dobás marad ki, de az a lényeg, hogy a helyzeteinket ki tudjuk dolgozni. A védekezésnél érzek nagyobb problémát, sokszor jó helyen vagyunk, de nem vagyunk elég kemények. Bravó lányok, csak így tovább.
Még egy fordulónk van hátra ebben az évben, addig is edzünk, hogy hasonlóan jó teljesítményt tudjunk nyújtani.

U12 Bajnokság 2020-2021, 7. régió, Alsóház, 3. forduló
Nagykőrösi Sólymok – FTSI leány 81-41

(22-6, 20-21, 24-13, 15-11)

FTSI: Varga Nóra 8, Váczi Enikő 7, Hegedűs Letti 7, Mészáros Tifani Ketrin 6, Fodor Rita 6, Szórád Hanna 3, Szabó Lili 2, Nagy Sára 1, Kószó Dóra 1, Sikár Jázmin-, Böröczi Réka-.


FTSI leány – KKA Villámok 55-51

(13-9, 16-23, 20-6, 6-13)

FTSI: Hegedűs Letti 10, Nagy Sára 8, Mészáros Tifani Ketrin 8, Fodor Rita 8, Váczi Enikő 5, Sikár Jázmin 4, Varga Nóra 4, Szabó Lili 3, Szórád Hanna 2, Kószó Dóra 2, Böröczi Réka 1.


Edző: Fekete-Seres Ildikó

Kép: FTSI

G. Z.
 

Kövessen minket a Facebookon is!