Sport 2021. március 30. 14:00

Mindegyik félegyházi csapat nyert a hétvégén

Mindegyik félegyházi csapat nyert a hétvégén
Sikeres hetet tudhatnak maguk mögött utánpótlás-csapataink, hiszen az összes pályára lépő együttesünk begyűjtötte a három pontot.


⚽️ U-19 ÉSZAK, 13. forduló: Március 28., vasárnap, 10 óra
Helyszín: Tiszaalpár, Sporttelep


TISZAALPÁRI SE – FÉLEGYHÁZI TSI 0 – 2 (0-1)

FTSI: Fekete Dániel – Tóth László, Görög Nándor, Horváth Viktor, Besze László (Gerecs Gábor, 86. perc), Kovács László, Juhász Bence (Sztvorecz Dániel, 84. perc), Makány Nándor (Ruszi Zsolt 90. perc), Polgár Sándor (Birkás Levente, 67. perc), Csányi Dávid (Sztvorecz Bence, 63. perc) Kurgyis Kevin.

Utánpótlás-vezetőedző: Balog Huba.

Gól: Kurgyis Kevin (12. és 77. perc)


⚽️ U-16 ÉSZAK, 12. forduló: Március 28., vasárnap, 10 óra
Helyszín: Harta, Sporttelep


HARTA SE – FÉLEGYHÁZI TSI 1 – 3 (0-2)

FTSI: Zsigó László – Dudás Tamás, Páll Péter, Petrovics Dominik, Móczár Zalán, Tóth Bence (Farkas Levente, 57. perc), Borbély Ármin (Solymosi Áron, 46. perc), Sós Alex, Molnár Tamás, Oláh-Marcényi Balázs, Tarjányi Tamás (Farkas Máté, 46.)

Utánpótlás-vezetőedző: Lénárt Máté.

Gólszerzők: Hegedűs Lázár Sándor (56. perc) ill. Oláh-Marcényi Balázs (17., 69. perc), Molnár Tamás (23. perc)


⚽️ U-14 ÉSZAK, 9. forduló: Március 28., vasárnap, 10 óra
Helyszín: Kecskemét, Széktói Stadion


MERCEDES-KLC “B” – FÉLEGYHÁZI TSI “A” 0 – 2 (0-1)

FTSI: Rácz Máté – Szalai Zsombor (Dorogi Márk), Varga Tibor (Kiss Dávid), Kordás Dániel (Such Balázs), Fehér-Opletán Mirkó, Kristóf Edvárd, Tamás Arnold, Juhász Benedek (Kovács Tamás), Kertész-Farkas Áron

Utánpótlás-vezetőedző: Gerecs Attila.

Gólszerzők: Kristóf Edvárd (24. perc), Tamás Arnold (50. perc)

Gerecs Attila értékelése: Szezon eleji formát mutattunk. Sok helyzetet alakítottunk ki, sikerült kétszer betalálni ellenfelünk kapujába. A vírus miatt voltak hiányzóink, de a legfontosabb, hogy begyűjtöttük a három pontot.

Varga Ferenc
 

Kövessen minket a Facebookon is!