Helyi hírek 2021. április 3. 14:00

Megújul a Kiskunhalas-Kiskunfélegyháza útszakasz

Megújul a Kiskunhalas-Kiskunfélegyháza útszakasz
Hamarosan teljesen befejeződik a Kiskunhalast és Kiskunfélegyházát összekötő 5402-es út felújítása, már csak a Harkakötöny és Kiskunmajsa közötti szakasz van hátra. Az út felújítása évekkel korábban Félegyházától Kiskunmajsa tajói határig megtörtént, majd két éve a  Kiskunhalas és Harkakötöny közötti szakasszal folytatódott. Tavaly a Tajó és Harkakötöny közötti részt újították fel, most pedig a tajói, mintegy 2,8 km-es hosszon fejeződik be a teljes útfelújítás. A munkálatok során elvégezték a padkanyesést, a burkolatszél javításait, majd a teljes útfelület két rétegben új meleg  aszfaltot kapott.

Fotó: Szilágyi Pál Ferenc
 

Kövessen minket a Facebookon is!