Helyi hírek 2021. április 10. 14:00

Megérkeztek a muskátlik és petúniák a piacra

Megérkeztek a muskátlik és petúniák a piacra
Nem ajánlják még a termelők, hogy éjszakára kint maradjanak, de már beszerezhetők a félegyházi piacon a petúniák és muskátlik. Az akasztós cserepekben pompázó virágokat Sándor Róbertné termelő 1800 forintos áron kínálja.Azt tanácsolja, hogy nappal nyugodtan napfürdőzhetnek a szabadban ezek a virágok, de amíg hajnali mínuszokkal kell számolnunk, addig nem ajánlatos kint hagyni őket. Ő afrikai margarétát is árul, ezt bátran ajánlja már kiültetésre, az említett fajta -5 Celsius fokig viseli a hideget.Zugi Antalné árvácskát 150 forintért, százszorszépet 300 forintért, nefelejcset 250 forintért kínál, de évelő lángvirág is megtalálható a standján, ennek 600 forint az ára. Az említett virágok bármelyikét már kiültethetjük, nem okoz bennük kárt a hajnali dér.

Z. A.
 

Kövessen minket a Facebookon is!