Helyi hírek 2021. április 29. 17:00

Várják a jelentkezőket a KISKUN EXPO-ra

Várják a jelentkezőket a KISKUN EXPO-ra
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata egy régi kedves hagyományt kíván feleleveníteni augusztus 19. és 22. között.

A KISKUN EXPO egy több évtizedes múlttal rendelkező hagyományőrző rendezvény folytatása, amely városunk és a kistérség kiemelkedő értékeit, ipari és mezőgazdasági cégeit, vállalkozóit, kézműveseit, civil szervezeteit, őstermelőit, intézményeit kívánja bemutatni.

1934-ben adott otthont a város az első Félegyházi Nap eseményeinek, amit már akkor azzal a céllal rendeztek meg, hogy reprezentálják a kiskun város gazdagságát úgy materiális javakban, mint szellemi értékekben.

A Kiskun Expo négynapos programsorozatára várják minden kedves érdeklődő jelentkezését.

A bemutatkozáshoz ingyenesen bocsátják a kiállítók rendelkezésére a (3m x 1,5m) pavilonokat.

Jelentkezési határidő: május 31.

Jelentkezés, információ: Keresztes Tünde kulturális referensnél

(Elérhetőségek: 06 20/257-2540,
[email protected])

A Kiskun Expo tervezett helyszínei: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok, külső helyszínek

 

Kövessen minket a Facebookon is!