Helyi hírek 2021. május 2. 14:00

A Sarlós Boldogasszony Főplébánia hírei

A Sarlós Boldogasszony Főplébánia hírei
Húsvét 5. vasárnapja – 2021. május 2.

1. Hétfőn Szent Fülöp és Szent Jakab apostolok ünnepe lesz.

2. Kedden és pénteken 9-től 11 óráig van nyitva a Jókai utca 1. szám alatti Karitász bolt. A héten ingyenes ruhaosztást tartanak. Szeretettel várják az érdeklődőket.

3. Májusban hétköznapokon este 6 órakor elimádkozzák a lorettói litániát a templomban. Szombaton és vasárnap az esti szentmise előtt ½ 6-kor, a plébánia udvarán levő Mária-kertnél tartják meg a litániát. Vegyünk részt minél többen ezeken az ájtatosságokon, hogy közösen kérjük mennyei édesanyánk pártfogását és közbenjárását egyházunkért, családjainkért és önmagunkért is.

Áldott vasárnapot kívánunk mindannyiuknak!
 

Kövessen minket a Facebookon is!