Egészségügy 2021. június 3. 17:30

Véradási lehetőségek júniusban

Véradási lehetőségek júniusban
Júniusban is szervez véradást a Magyar Vöröskereszt Kiskunfélegyházi Szervezete. Vért adhat minden egészséges ember, aki már betöltötte 18. életévét, de még nincs 65 éves, testsúlya pedig meghaladja az 50 kg-ot. Ezen kívül érdemes tudni, hogy férfiak akár ötször, nők viszont maximum háromszor adhatnak vért egy évben. A két véradás között pedig legkevesebb 56 napnak el kell telnie.

Véradási időpontok:

Június 24., csütörtök: Petőfiszállás, Faluház, 9-től 12 óráig

                                          Kunszállás, Faluház, 13.30-tól 15.30-ig

Június 25., péntek: Kiskunfélegyháza, Ipartestületi székház, 9-től 12 óráig 

Június 29., kedd: Kiskunfélegyháza, Szakmaközi Művelődési Ház, 9-től 12 óráig
 

Kövessen minket a Facebookon is!