Helyi hírek 2021. június 9. 16:00

Keresik a megye legszebb piacát

Keresik a megye legszebb piacát
A Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat fotókat vár a helyi piacokról, amelyek alapján megválasztják a megye legszebb piacát. Kedves Félegyházi Piac látogatók! Fotóra fel!

Hogy mitől szép egy piac? A termékeitől, főként, ha helyi! A mosolygós és hangos kofáktól, a kulturált környezettől, a vásárlóktól, a kínálattól és attól, hogy a miénk! Cél, hogy bemutassák a helyi piacokat, azok hangulatát, és népszerűsítsük a helyi termelőket és termékeiket. Keresik Bács-Kiskun megye legszebb piacát legyen az nagyvárosban, vagy kis faluban.

Versenyre hívják a megye településeit, küldjék el a
[email protected] címre a legfeljebb 15 fotót, amelyek az érkezések sorrendjében felkerülnek a megyei Facebook-oldalra. A beküldött fotókat itt lehet lájkolni, a legtöbb szavazatot gyűjtő település piacáról pedig kisfilmet készítenek, illetve megkapja a „Megye legszebb piaca” címet. Fotót bárki küldhet a település megnevezésével június 30-áig a fenti email címre. Irány a piac! Mert Bács-Kiskun boldoggá tesz!
 
Fotó: Fantoly Márton
 

Kövessen minket a Facebookon is!