Helyi hírek 2021. szeptember 12. 07:00

Minden eddiginél többen látogattak ki a libanapi főzőversenyre

Képgaléria
Minden eddiginél többen látogattak ki a libanapi főzőversenyre
Bede Róbert és Szőke András már több mint egy évtizede látják el a Félegyházi Libafesztivál főzőversenyének zsűrizését. Idén is örömmel tették ezt. Az eredményhirdetés előtt Róbert lapunknak elmondta, hogy véleménye szerint idén több látogatója volt az eseménynek, mint korábban. A főzőmesterek pedig bátrabbak voltak. Többet fűszereztek, többféle alapanyagot használtak, színesebben főztek. De a döntés, a legjobbak kiválasztása nehéz volt.

Idén a legszebb szakácsnét is kiválasztották. Az oklevelet és ajándékot Széchenyi Regina vehette át. Az évek óta legszínesebb csapatnak az Amatőr királyi szakácsokat ítélték, de különdíjat kapott pörkölt kategóriában a Lúdanyó csapat is.

Pörkölt kategóriában így alakult a sorrend: 1. Bugaci csapat, 2. Li-barátok, 3. Délszáz.

Leves egytálétel kategóriában 1. Mézesek libaragu, 2. Bugaci betyárok, 3. Vörös lúd 

Sült kategóriában: 1. Boldogság klub, 2. Tom's grill 3. Csikéria
   
Fotó: Fantoly Márton
    

Kövessen minket a Facebookon is!