Program 2021. szeptember 20. 14:00

Tekerőlantosok és kosárfonók találkoznak Tiszaalpáron

Tekerőlantosok és kosárfonók találkoznak Tiszaalpáron
Szeptember 25-én, szombaton és 26-án, vasárnap rendezik meg Tiszaalpáron a XIX. Bársony Mihály Tekerőlatos Találkozó, XI. Országos Kosárfonó Találkozó és a Tündérrózsa Óvoda Mihály-napi Vására rendezvényt, gazdag programokkal.

Kanalas János népi iparművész, a népművészet mestere életmű kiállítását az Árpád művelődési ház kamaratermében Mák Kornél, a Bács-Kiskun Megyei Közgyűlés alelnöke nyitja meg szeptember 25-én, 15 órakor. A kiállítás október 8-áig látogatható. Szeptember 26-án Tekerős Szentmisére várják az érdeklődőket 9 órakor a Jótanács Anyja római katolikus templomba, 11 órakor pedig a Szent István római katolikus templomba.
  

      

Kövessen minket a Facebookon is!