Helyi hírek 2021. szeptember 19. 14:00

A Szent István Templom hírei

A Szent István Templom hírei
Évközi 25. vasárnap – 2021. szeptember 19.

1. Kedden este ½ 7-kor bibliaórát tartanak felnőttek részére a Közösségi Házban. Hívnak és várnak minden, a Szentírás és a katolikus egyház tanítása iránt érdeklődőt.

2. Hittanórára, bérmálási felkészítőre várják a középiskolásokat a Móra Ferenc Gimnáziumba pénteken délután 3 órára. Akik oda nem tudnak elmenni, azok részére pénteken este 6 órakor a Közösségi Házban lesz hittanóra, bérmálási felkészítő.

3. Szeptember 26-án, jövő vasárnap délután 4 órakor szentmise keretében osztják ki a betegek szentségét. 3 órától már lesz gyónási lehetőség. A betegek miséje miatt jövő vasárnap este 6 órakor nem lesz szentmise a templomban.

4. Egyházközségi zarándoklatot szerveznek október 9-én, szombaton Péliföldszentkereszt búcsújáró helyre és a majki kamalduli remetekolostorhoz. A részvételi díj 4000 forint személyenként. Érdeklődni és jelentkezni lehet a plébánián.
   

Kövessen minket a Facebookon is!