Sport 2014. február 3. 14:40

Csonka kézilabdatornát tartottak

Képgaléria
Csonka kézilabdatornát tartottak
Megtréfálta az időjárás a nemzetközi kézilabda torna szervezőit. A február 2-án megrendezett tornán az előzetes tervek szerint a P&P Félegyháza, a Makó, a Kiskunmajsa és a Nagyszentmiklós csapata vett volna részt. Az országosan kiadott piros riasztás miatt azonban csak a kiskunmajsai együttes érkezett meg az eseményre.

A csonka tornán a félegyházi és a kiskunmajsai csapat oda- visszavágós rendszerben küzdött meg egymással.

Az első találkozót a P&P Félegyháza nyerte meg 36-18 arányban.

A második mérkőzésen már szorosabb eredmény született, de így sem forgott veszélyben az újabb félegyházi siker /P&P Félegyháza-Kiskunmajsa: 33-28/

A torna legjobb kapusának Fekete Krisztiánt /P&P Félegyháza/, a legtechnikásabb játékosnak Vadkerti Tóth Attilát /Kiskunmajsa/ választották. A gólkirályi címet Ignácz Vilmos /P&P Félegyháza/ szerezte meg.

A félegyháziak a tavaszi szezon elkezdése előtt több felkészülési mérkőzést játszanak. A héten a Kiskunhalas otthonában lépnek pályára.

G. Z.

 

 

 

 

 

Kövessen minket a Facebookon is!