Program 2021. október 13. 16:00

II. Szilva Napra várják az érdeklődőket szombaton

II. Szilva Napra várják az érdeklődőket szombaton
Október 16-án, szombaton II. Szilva Napra várják az érdeklődőket a Petőfi-lakótelepen, a játszótér előtt.

Dr. Ónodi Izabella önkormányzati képviselő, a rendezvény ötletgazdája és Bajzák Andrea, az önkormányzat ifjúsági referense lapunknak elárulta, hogy két évvel ezelőtt rendezték meg először hagyományteremtő céllal a Szilva Napot, aminek nagy sikere volt a lakosság körében. Tavaly a vírushelyzet miatt nem rendezték meg, de idén újra a szilva lesz a főszereplő egy napra a lakótelepen.Október 16-án, szombaton 11 órára szeretettel várnak mindenkit egy kötetlen beszélgetéssel, receptcserélésekkel egybekötött vidám napra, ahol az Amatőr Királyi Szakács Egyesület segítségével kóstolni lehet majd például sertésnyelvpörköltet aszalt szilvával, szilvás gombócot, szilvalekváros palacsintát és szilvás lepényt is.

Z. A.
     

Kövessen minket a Facebookon is!