Program 2021. november 12. 18:00

Ruhabörze a Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnokban

Ruhabörze a Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnokban
Őszi-téli ruha, játék és sportszerbörzét tartanak a Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok és a HumanumSalma Humanitárius Közhasznú Alapítvány közös szervezésében november 13-án, szombaton 8 és 12 óra között. A program kiegészítéseként kedvező áron légvár és játszóház várja a legkisebbeket. A rendezvény ideje alatt az intézményben található fitneszterem is nyitva áll az érdeklődők előtt. A további részletekről Némedi-Varga Beatrix számolt be.

– Tudjuk, hogy mekkora teher a családoknak a szeptemberi évkezdés: akár óvodába járnak a gyerekek, akár iskolába. A szülőkre ilyenkor hirtelen hatalmas plusz költségek szakadnak, amelyek az év során tovább sokasodnak. Vannak, akik már nyár elejétől tudatosan spórolnak az évkezdésre, de legyünk őszinték, legtöbbünk csak októberben kezdi az őszi-téli ruhák vásárlását. A hozzánk hasonlóknak szervezünk egy ruha, játék és sporteszközbörzét, ahol eladhatják a kinőtt, megunt darabokat és újakat szerezhetnek be szülők a következő szezonra. Kihangsúlyoznám, hogy nem csak a gyerekekre gondoltunk, ezen a napon felnőtt ruhákból sem lesz hiány – tette hozzá Kiskunfélegyházi Civil Szervezetek Szövetségének elnöke.

V. B.

          

Kövessen minket a Facebookon is!