Hirdetés
Sport 2014. február 5. 09:59

Idén is rendez versenyt a Séberger SC

Képgaléria
Idén is rendez versenyt a Séberger SC
– Büszke vagyok arra, hogy a 2012-ben elhunyt sporttársunk emlékére múlt év végén megrendezett I. Szabó József Emlékversenyt hat világbajnok is megtisztelte jelenlétével. Ez számomra arról árulkodik, hogy a húsz éve működő Séberger SC-t elismeri és számon tartja a szakma – mondja Séberger György.

A testépítő klub alapítója arról is beszámolt, hogy a versenyen új teremcsúcsot állított fel Kozák Sándor, aki 70 kg-os testsúllyal 160 kg nyomott, Kozák Imre pedig – aki a 230 kg után a 240 kg-ot is kinyomta – abszolút bajnok lett, így a verseny legerősebb versenyzőjeként a vándorserleget is elvitte. A 25 versenyző közül egyébként hatan 200 kg fölött teljesítettek.

Séberger György reméli, hogy 2014-ben is hasonlóan sikeres versenyek fűződnek majd a klub nevéhez.

 

Kövessen minket a Facebookon is!