Egészségügy 2022. május 16. 16:00

Szív ultrahang lesz az 1 százalékokból

Szív ultrahang lesz az 1 százalékokból
2021 óta a kiskunfélegyházi városi kórház támogatására hivatott „Egészségért Közalapítvány a Kórházért” Közhasznú Szervezet számára is felajánlható az szja 1 százaléka. Az erről való rendelkezést köszönettel veszik és örömmel fogadják, ugyanis a befolyt pénzből a kardiológiai rehabilitációs osztályon működő szív ultrahang készüléket szeretnék lecserélni egy modernebb, korszerűbb eszközre.

A 2021. évi rendelkezésekből az alapítvány 30.000 forint bevételhez jutott. A jelenlegi, 2006-ban üzembe helyezett készüléket leváltó, korszerű szív ultrahang ára hozzávetőlegesen 10 millió forint lenne.

Az Egészségért Közalapítvány a Kórházért adószáma: 18350135-1-03

Borítókép: nyugat.hu illusztráció
Fotó: Garai Antal Atom
              

Kövessen minket a Facebookon is!