Kunszállás 2022. május 30. 14:00

Gyermeknap a Polyák Borbirtokon

Képgaléria
Gyermeknap a Polyák Borbirtokon
Gyermeknap volt május 29-én Kunszálláson, a Polyák Borbirtokon. A Nagycsaládosok Kunszállási Egyesülete, a Polyák Borbirtok és Kunszállás Község Önkormányzata közös rendezvényét nagy érdeklődés övezte az esős, hűvös idő ellenére is.

A 16 hektáros birtokon 13 órakor kezdődött a program, ahol Extreme Bike Show és bringasuli majd Boribon Muzsikál koncert várta az esemény elején az érdeklődőket. Közben elindultak a sportprogramok is, a szőlőfutás volt az egyik legkedveltebb közülük. Itt a szőlősorokban kellett időre futni a nevezőknek, ahol bizony nemcsak gyermekek, hanem szüleik is kedvet kaptak a jó hangulatú mozgáshoz. A későbbiekben néptánc bemutatóval és ragadozó madár röptetéssel kedveskedtek a gyerekeknek, majd a Kacagó Bábszínház bűvölte el a legkisebbeket. A sporttevékenységek között nem maradhatott el a kötélhúzás, amelyben a szülők ismét nagyon aktívan kivették részüket.

A napot hangulatos tábortűz zárta este 8 órakor.

Z. A.

                 

Kövessen minket a Facebookon is!