Sport 2022. június 5. 15:00

Éremeső a Honvéd-pályán

Képgaléria
Éremeső a Honvéd-pályán
A 2021/22-es szezon utolsó hazai labdarúgó-mérkőzését rendezték a Honvéd Sporttelepen, június 4-én. A meccsen a bajnoki címét már korábban bebiztosító U16-os csapat kiütéses győzelmet aratott Lakitelek serdülő játékosai ellen (15:2). A jól megérdemelt aranyérmeket és kupát a fiatalok a mérkőzés után vehették át. 

Borítókép és további fotók: Szentirmay Tamás

Nemcsak az U16-os csapat játékosai, hanem az egész FTSI Labdarúgó szakosztály ünnepelt ezen a fülledt délelőttön, ugyanis a szakosztály többi csapatának éremátadóját is ekkor tartották, mintegy keretbe foglalva az idény utolsó hazai mérkőzését. A szakosztály minden csapata kiemelkedő teljesítménnyel zárta a 2021/22-es szezont, elérve következő eredményeket:

Megye I. felnőtt  I. helyezés

Megye II. felnőtt Északi csoport  II. helyezés

Megyei U19 Északi csoport  I. helyezés

Megyei U16 Északi csoport  I. helyezés

Megyei U14 Északi csoport  I. helyezés

Megyei futsalbajnokság U20  III. helyezés

Megyei futsalbajnokság U17  II. helyezés

Megyei futsalbajnokság U15  III. helyezés


Az érmek és kupák atadásában közreműködött:

Csányi József, Kiskunfélegyháza polgármestere 

Balla László, Kiskunfélegyháza alpolgármestere

Suba Zoltán, a Bács-Kiskun Megyei Labdarúgó Igazgatóság szövetségi ellenőre

Kordás Roland, az FTSI ügyvezetője

A szakosztály vezetői ezúton is szeretnék megköszönni a város vezetésének támogatását, valamint a rendezvényen való részvételét. Külön köszönet illeti a kilátogató szurkolókat, edzőket, gyerekeket, szülőket, akik fáradhatatlanul tesznek nap mint nap a félegyházi labdarúgás fejlődése érdekében! 

Hajrá Félegyháza! Hajrá foci! 
             

Kövessen minket a Facebookon is!