Hirdetmények 2022. szeptember 20. 12:00

Lakossági barnakőszén igényfelmérés

Lakossági barnakőszén igényfelmérés
A háború és a bevezetett gazdasági szankciók következtében drasztikusan megemelkedett energiaárak mellett a Kormány célja továbbra is az, hogy a lakosság téli fűtéséhez biztosítható legyen a szükséges tüzelőanyag, például barnakőszén. Ennek érdekében az önkormányzaton keresztül felmérés indul, hogy a településen hány háztartásban van széntüzelésre alkalmas fűtőberendezés, és ezek mekkora mennyiségű barnakőszenet igényelnének.

Mindezek alapján, – hogy a döntéshozók elé a megfelelő javaslat kerülhessen – kérik, hogy amennyiben háztartásában van barnakőszén-felhasználás, illetve tervezi azt, úgy a várható felhasználási igényét az alábbi elérhetőségek valamelyikén jelezze szeptember 28-án, szerdán 16 óráig a hivatal felé az alábbi adatok megadásával:

név,

lakcím és

mennyiség mázsában
kifejezve.

Elérhetőségek: Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatalban személyesen
(Kiskunfélegyháza, Kossuth Lajos utca 1.)

Telefon: (+36 76) 562-077 

E-mail: [email protected]
              

Kövessen minket a Facebookon is!