Fülöpjakab 2022. november 17. 10:00

Közösen gyűjtötték a szemetet Fülöpjakabon

Képgaléria
Közösen gyűjtötték a szemetet Fülöpjakabon
Szép számmal jelentkeztek az önkéntesek Bodor Sándor, Fülöpjakab polgármesterének felhívására, aki arra buzdította a település lakosait, hogy dolgozzanak együtt néhány órát környezetük tisztaságán, szépségén.

A munka november 12-én, szombaton reggel nyolckor meg is kezdődött Csuka-dűlőben. A fanyűvő csapat faritkításba kezdett a földmérő által kijelölt út-űrszelvényben. A szemétszedés tíz órakor indult, és a szülőkből, diákokból, tanárokból álló lelkes csapat öt útvonalat járt be, és szedte össze a mások által szétszórt hulladékot. Az összegyűjtött szemét két púposra rakott utánfutót tett ki.

A munka végeztével egy paprikás krumpli várta a Szabadidőpark tábori konyháján a közreműködőket. A polgármester azt ígéri, hogy – amennyiben az idő engedi – lesz még hasonló kezdeményezés az idén.
           

Kövessen minket a Facebookon is!